Nadváha s Rozhledem

Tisková zpráva ze dne 1.2.2008
Již potřetí bude oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny pořádat pro veřejnost akci v Krkonoších Nadváha s Rozhledem. Poprvé z akce natočilo i samostatný dokument. Poprvé se akce konaly dvakrát v loňském roce zúčastnilo se jich vždy kolem 20 ti zájemců (mužů i žen, mladších i starších).

Akce je určena pro všechny, kteří chtějí udělat něco se svojí nadváhou a přitom si odpočinout v krásném prostředí Krkonoš. Rozhled je jméno horské chaty v Krkonoších nad obcí Strážné. Na programu pobytu jsou odborné přednášky se zaměřením na problematiku obezity, o přidružených onemocněních pohybového aparátu, dále možnosti využití alternativních metod - fytoterapie, homeopatie, akupunktura, půsty, psychoterapie…. Chybět nebudou ani každodenní sportovní aktivity vedené fyzioterapeuty jablonecké nemocnice (cvičení různých typů, vycházky) a možnost vyzkoušet si chůzi s holemi, tzv.“Nordic Walking“. Plná penze je zajištěna formou ukázek různých typů dietního stravování.

Pokud si někdo není jistý a potřebuje poskytnout informace, může se informovat přímo na oddělení rehabilitace na telefonu 483 345 811, kde se také již přijímají přihlášky.