Stravování

Po dobu pobytu v nemocnici Vám bude pravidelně podávána dietní strava ordinovaná ošetřujícím lékařem, jejíž složení odpovídá vašemu zdravotnímu stavu. Strava je připravována v nemocniční kuchyni a na jednotlivá oddělení je přivážena v přepravních kontejnerech, ve kterých má každý pacient podnos s jídlem označený svým jménem, oddělením a určenou dietou. Jednotlivé diety musí mít správné složení a musí být připraveny vhodnými technologickými postupy. Náš dietní systém je pravidelně modernizován nutričními terapeuty v souvislosti s novými poznatky a výzkumy.
  • Pokud nemáte žádná dietní omezení, budete mít od ošetřujícího lékaře předepsanou dietu č. 3, tedy racionální. V tomto případě si můžete sami zvolit buď klasická jídla české kuchyně nebo variantu 3FIT, která obsahuje více vlákniny (zelenina, ovoce, živočišné obiloviny), méně tuků (zejména nasycených) a kvalitní živočišné či rostlinné bílkoviny.
  • Věříme, že Vám možnost výběru jídel zpříjemní pobyt v naší nemocnici.

    Objednávání stravy: strava.nemjbc.cz

  • V naší nemocnici najdete v blízkosti hlavního vchodu také nově zrekonstruované bistro se širokým sortimentem pečiva, lahůdek, salátů, zákusků, kávy i dalšího zboží. Kromě toho je pro veřejnost otevřena ve všední dny i nemocniční jídelna, v době 11-13 hod


Aktualizace dne 15.3.2023

Vytvořeno 26.9.2005 10:47:28 - aktualizováno 22.4.2016 10:14:46 | přečteno 7064x
load