Radiodiagnostické oddělení

Naše oddělení zajišťuje diagnostický servis pro celý jablonecký region a specializovaná vyšetření poskytuje i pacientům z celého kraje. Provádíme vyšetření skiagrafická, skiaskopická, ultrazvuková, mamografie diagnostické, preventivní mamografická vyšetření - mamografický screening, vyšetření na počítačovém tomografu (CT) a vyšetření na magnetické rezonanci (MR). Pracuje zde 11 lékařů, 14 radiologických asistentů, 1 zdravotní sestra a 4 administrativní pracovnice. Oddělení je moderně přístrojově vybaveno a spolu s erudovaným kolektivem lékařů a asistentů Vám může nabídnout kvalitní diagnostické služby. Oddělení má akreditaci pro vzdělávání lékařů.

MUDr. Jaromír Frydrych
Filip Rasocha, DiS.
Ved. radiologický asistent

Bc. Filip Rasocha

tel.: 483 345 851
filip.rasocha@nemjbc.cz

Jak se k nám dostanete?

Pavilon C1 - Oranžová barva - rentgen, mamograf, CT, magnetická rezonance - vchod na oddělení je přímo proti hlavnímu vchodu do nemocnice.

Mapa areálu ZDE:

Telefonické kontakty:

Evidence RDG oddělení: 483 345 854

Objednávky CT, Skiaskopie: 483 345 854
Objednávky Mamografie a UZ prsou: 483 345 866
Objednávky Ultrazvuku (mimo prsou): 483 345 861
Objednávky MR: 483 345 867

ONLINE objednání:

Webový rezervační systém pro objednání mamografického screeningu a sona prsou, ultrazvukového vyšetření břicha, tepen a žil končetin

Po vytvoření rezervace obdržíte e-mailovou zprávu, kde je třeba termín do 24 hodin od rezervace potvrdit, jinak bude uvolněn!
Na ultrazvukové vyšetření břicha je nutné přijít alespoň 5 hodin před vyšetřením nalačno !


E-mailové objednání:

V případě objednání e-mailem nám zašlete oskenovanou, případně čitelně vyfocenou žádanku na vyšetření jako mailovou přílohu.
Do mailu také uveďte Vaše celé jméno, rodné číslo, telefonní číslo a případné další důležité informace, jako jsou alergie, cukrovka apod.
Termín vyšetření Vám zašleme do odpovědi Vaší zprávy.
Pokud nemáte možnost přiložení žádanky, opište do zprávy všechny informace k požadovanému vyšetření a jméno odesílajícího lékaře. Minimálně pak přesné znění požadovaného vyšetření, anamnézu (popis obtíží) a případné další doplňující informace.

Objednávky UZ, CT, Skiaskopie: rdg@nemjbc.cz
Objednávky MR:  mr@nemjbc.cz

E-mail můžete využít také pro zrušení vyšetření.

Žádost o zaslání obrazové dokumentace RTG vyšetření do jiného zdravotnického zařízení systémem ePACS

Pro urgentní zaslání snímků volejte recepci RDG oddělení: 483 345 854


ikona souboru
ikona souboruZde můžete stáhnout informační leták o radiační zátěži při vyšetření vydaný Státním úřadem pro jadernou bezpežnost (SÚJB) 
load