Lůžkové oddělení

Standardní část

Ve standardní lůžkové části ortopedického oddělení je 9 pokojů. Z toho jsou 3 pokoje jednolůžkové s nadstandardní výbavou a 6 pokojů je třílůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí. Jeden z nadstandardních pokojů má vlastní WC a sprchový kout. Pokoje pacientů a sociální zařízení jsou bezbariérové. U každého lůžka je umístěno signalizační zařízení tak, aby měl klient možnost kdykoliv přivolat ošetřující personál. Péče o pacienty je prováděna skupinovým systémem a v souladu s etickým kodexem práv pacientů. Práva pacientů a Provozní řád ortopedického oddělení jsou v tištěné formě k dispozici na každém pokoji.

Nadstandardní pokoje jsou k dispozici dle aktuální situace bez možnosti objednání předem. Návštěvy na nadstandardních pokojích lze přijímat během dne bez omezení, je však nutné se ohlásit u službu konající sestry.

Telefon: 483 345 759


Jednotka intenzivní péče (JIP)

Tato jednotka je nedílnou součástí našeho  lůžkového oddělení. Jsou zde 4 plně vybavená monitorovaná lůžka, na která je možné uložit pacienty po velkých operačních výkonech nebo pacienty jejichž aktuální zdravotní stav vyžaduje intenzivní péči.

Telefon: 483 345 753


                                                                                                                                                                            Aktualizace 14.2.2020


Vytvořeno 27.2.2012 9:06:44 - aktualizováno 5.6.2020 9:46:14 | přečteno 4281x
load