Zajímá nás váš názor

Součástí léčby je nejen vysoká odborná úroveň lékařského a ošetřovatelského týmu, ale nepochybně i citlivý přístup všech zaměstnanců nemocnice k vám pacientům - našim klientům. Proto máme zájem o získání zpětné vazby, jak kladné, tak i záporné. Všemi připomínkami se zabýváme, pečlivě je vyhodnocujeme a snažíme se odstranit jejich příčinu. Za vaše názory předem děkujeme. Jsme rádi, že přispíváte k rozvoji nemocnice. 

Možnosti vyjádření svého názoru

1. Výzkum spokojenosti pacientů

Šetření spokojenosti hospitalizovaných i ambulantních pacientů provádíme několikrát ročně formou podrobných dotazníků. Svůj názor můžete také kdykoli napsat do ankety spokojenosti pacientů, jejíž formuláře najdete na každém lůžkovém oddělení i ambulancích. Vyplněný dotazník anonymně odevzdejte do určených schránek, které najdete na jednotlivých odděleních, v čekárnách nebo u hlavního vchodu naproti informacím.

2. Dopis, e-mail

Svou stížnost, pochvalu a další podněty můžete poslat přímo na ředitelství na adresy:

Ředitelství
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Nemocniční 4446/15
466 01 Jablonec nad Nisou

e-mail: reditelstvi@nemjbc.cz

Dopis lze podat oficiálně také přes podatelnu nemocnice vedle kaple či poslat přes datovou schránku tzgk6j2. Otevírací doba podatelny je zveřejněna na webových stránkách nemocnice.

Za vaše podněty děkujeme.
Vytvořeno 30.11.2020 19:14:37 | přečteno 3231x | jana.valkova
load