Nemocnice Jablonec nad Nisou - REACT-EU

Nemocnici Jablonec nad Nisou, p.o. byl schválen projekt spolufinancovaný z prostředků EU.

EU, obrázek se otevře v novém okně

Název projektu:

Nemocnice Jablonec nad Nisou - REACT-EU

Registrační číslo projektu:  CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_121/0016335

Název programu: Integrovaný regionální operační program

Název výzvy: 98. Výzva IROP - Rozvoj, modernizace a posílení odolnosti páteřní sítě poskytovatelů zdravotní péče s ohledem na potenciální hrozby

Příspěvek evropské unie: 129.885.947,92 Kč

Datum zahájení projektu: 15. 5. 2021

Předpokládané datum ukončení projektu: 31. 12. 2023

Základní popis:

Hlavním cílem tohoto projektu je zvýšit schopnost nemocnice poskytovat kvalitní zdravotní péči pacientům s COVID-19
a současně kompenzovat výpadek péče o non-covidové pacienty během pandemie. Realizací projektu dojde k obnově zobrazující techniky pro rychlou a kvalitní diagnostiku jak u akutních kovidových pacintů, tak u non-coviových pacientů, u kterých byla plánovaná péče v důsledku epidemie odložena. Obnova zobrazující techniky přinese novou kvalitu v péči o urgentní i chronické pacienty. Díky realizaci tohoto projektu bude nemocnice mnohem lépe připravena čelit probíhající epidemii i jejím negativním dopadům na zdravotní stav obyvatlestva.

Projekt Nemocnice Jablonec nad Nisou - REACT-EU je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

EU, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 13.12.2021 9:43:30 | přečteno 484x | jana.valkova