Kompletní uzavření areálu závorami

Vjezd z ulice Hřbitovní - není určeno veřejnosti

Tisková zpráva ze dne 2. 1. 2020

Od pondělí 6. ledna dojde k uzavření posledního „volného“ vjezdu do areálu nemocnice z ulice Hřbitovní závorami. „Tento vjezd již dříve sice nebyl určen veřejnosti, ne vždy byl zákaz vjezdu však akceptován,“ informuje tisková mluvčí Petra Hybnerová. VEŘEJNOST TÍMTO VJEZDEM JIŽ NEVJEDE. Funguje zde jiný parkovací systém, než je tomu u hlavního vjezdu a vjezdu z  ulice 28. října od heliportu.

Pro veřejnost jsou určená dvě parkoviště s dostatečnou kapacitou u hlavního vjezdu do nemocnice. „Především na parkovišti vpravo u budovy interny lze volná místa najít,“ doplnila Petra Hybnerová. Půl hodiny parkování je v areálu nemocnice bezplatné, za každou další hodinu uhradí návštěvník nemocnice v automatu deset korun. Pacienti se ZTP mají možnost si s průkazkou parkovací lístek před odjezdem anulovat na informacích.

Nemocnice přistoupila k postupnému uzavření areálu v září 2017 z důvodu, že se potýkala s nedostatkem parkovacích míst pro pacienty, návštěvy i zaměstnance. „Je zřejmé, že provedená opatření měla svůj význam,“ doplnila Hybnerová. Kompletní informace k parkování jsou zveřejněny na webových stránkách ZDE


Vytvořeno 2.1.2020 11:34:36 | přečteno 592x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load