Rekonstrukce v ambulantní části rehabilitace a fyzikální medicíny

Ambulantní část

Tisková zpráva ze dne 20. března 2019

V loňském roce začala jablonecká nemocnice postupně rekonstruovat prostory rehabilitace a fyzikální medicíny.

Na lůžkovém oddělení se postupně jeden po druhém revitalizují jednotlivé pokoje. Vodoléčba, kterou projde ročně přes pět tisíc lidí, prošla rekonstrukcí na sklonku loňského roku. Pacientům jsou k dispozici dvě celotělové vířivky, dále pak jedna vířivka na dolní a jedna na horní končetiny. „S rekonstrukcí vodoléčby souvisí i zprovoznění místnosti pro ergoterapii, která usiluje
o zachování a zlepšování schopností jedince s vrozeným či získaným handicapem.“
říká Jiřina Honzigová, vedoucí fyzioterapeutů.

Další část rekonstrukce čeká ambulantní část rehabilitace a fyzikální medicíny. Práce budou zahájeny ve čtvrtek 21. března a potrvají zhruba 3 – 4 týdny. Stavební práce se týkají ambulance, jedné cvičebny, místnosti pro podávání infuzí a denní místnosti pro zaměstnance. Provoz rehabilitační ambulance i fyzioterapie bude s drobnými omezeními po celou dobu zajištěn. „Pacientům a návštěvníkům se omlouváme a děkujeme za pochopení při zvýšeném hluku, který bude s pracemi spojen,“ informovala tisková mluvčí Petra Hybnerová.

Vytvořeno 20.3.2019 9:47:42 | přečteno 127x | jana.valkova