Rekonstrukce propojovací chodby

Tisková zpráva ze dne 5. 4. 2016

V pátek 8. dubna 2016 budou zahájeny stavební práce na rekonstrukci spojovacího krčku mezi dvěma pavilony, chirurgie a pavilonem ortopedie s oddělením ORL. V první fázi bude stávající chodba demolována (8. – 11. 4.) a následně na stejném místě vystavěna nová dvoupodlažní. Důvodem rekonstrukce je zvýšení komfortu, bezpečnosti pro pacienty a snížení energetických nákladů.

V průběhu stavebních prací není umožněn průchod. „Návštěvníky a pacienty žádáme, aby využili hlavní vchod do nemocnice. V případě, že jde návštěvník nemocnice na ORL nebo ortopedii, lze vstoupit denním vchodem do tohoto pavilonu A. Pro vstup do pavilonu F, kde se nachází onkologie a endokrinologická ambulance, lze využít též samostatného vchodu,“ vysvětlila organizační opatření tisková mluvčí nemocnice Petra Hybnerová a doplnila: „Přepravu ležících pacientů a zásobování budeme mezi dotčenými pavilony zajišťovat náhradním krytým koridorem, který však nebude přístupný běžné veřejnosti.“

„Ukončení stavebních prácí předpokládáme nejdéle do šedesáti dnů, tedy v první polovině června 2016. Práce se budou též odvíjet od klimatických podmínek. Všem návštěvníkům nemocnice se předem omlouváme za nutná omezení a případné komplikace,“ doplnil informace vedoucí provozního odboru Daniel Maděra. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Stavbu financuje nemocnice z vlastních zdrojů, na rekonstrukci přispěje také zřizovatel nemocnice statutární město Jablonec nad Nisou.

Stávající chodba, obrázek se otevře v novém okněPohled na dvoupodlažní chodbu, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 5.4.2016 10:53:53 | přečteno 298x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load