Rekonstrukce hlavního vjezdu do nemocnice od příštího pondělí

Tisková zpráva ze dne 12. 7. 2016

V příštím týdnu zahájí nemocnice stavební práce na rekonstrukci hlavního vjezdu. Vjezd bude sestaven ze tří částí, podobně jako již zrekonstruovaný vjezd z ulice 28. října. Samostatný vjezd bude určen pro sanitní vozy, záchrannou službu a další složky integrovaného záchranného systému, zvlášť bude zajištěn vjezd pro veřejnost a samostatně též výjezd. Na rekonstrukční práce, které nyní potrvají do konce srpna 2016, naváže v dalším období osazení vjezdů závorami.

„První etapu rekonstrukčních prací hlavního vjezdu do jablonecké nemocnice zahájíme v pondělí 18.7. (z ulice Nemocniční – nad Restaurací mladých, obr. 1),“ informoval vedoucí provozní odboru Daniel Maděra. Tyto práce potrvají do neděle 24.7. a vjezd pro automobily a chodce bude omezen minimálně.

Od pondělí 25.7. pak dojde k postupnému omezování parkovacích ploch pod budovou interny (obr. 2) a zahájení prací na rekonstrukci vjezdu. „Toto parkoviště je v současné době určené zaměstnancům, po rekonstrukci a osazení závorami počítáme s rozšířením parkovacích ploch pro veřejnost i na tomto místě,“ doplnila informace tisková mluvčí nemocnice Petra Hybnerová. Kapacita pro veřejnost se tak rozšíří o 30 parkovacích míst. Zaměstnancům jsou v areálu nemocnice určena jiná místa, než veřejnosti.

Od pondělí 1.8. toto parkoviště zcela přechodně uzavřeme zároveň s vjezdem na placené parkoviště pro pacienty, klienty a návštěvy. „Vjezd na parkoviště pro pacienty bude možný přes plochu ze zámkové dlažby vedle laviček pro kuřáky (obr. 3). V tomto období nebude parkoviště zpoplatněno,“ informoval Daniel Maděra. „Ve stejném termínu bude uzavřen také hlavní vjezd,“ doplnila Petra Hybnerová. Pacienty, klienty a návštěvy žádáme, aby pro vjezd do areálu nemocnice využili vjezd z ul. 28. října. Předpokládaný termín dokončení stavebních prací je konec srpna 2016.

Předem se omlouváme za vzniklé komplikace. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.
Rekonstrukce hlavního vjezdu, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 13.7.2016 9:13:29 | přečteno 301x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load