Cesty ke zdraví – co nám brání v narovnání

Tisková zpráva ze dne 24. 9. 2015

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny nemocnice v Jablonci nad Nisou ve spolupráci s léčitelkou Zdeňkou Štroblovou pořádá již tradiční akci pro veřejnost v Krkonoších. Letošní třídenní seminář s názvem „Co nám brání v narovnání“ je určen těm, jež se zajímají o celostní přístup ke zdraví a léčení. Akce se koná 8. – 11. října. 2015.

„Pro účastníky máme připravené přednášky, společná cvičení, diskuze, hry, relaxace a další, to vše v krásném prostředí Krkonošského národního parku v místě klidu v nadmořské výšce 1 207 metrů s neuvěřitelným rozhledem, s možností vycházek či krátkých výletů včetně instruktáže chůze s trekovými holemi“, popisuje program primářka oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny MUDr. Alena Svárovská. Účastníci získají poznatky a informace o těle fyzickém i psychickém se zaměřením na páteř a souvislostech s vnitřními orgány, s psychikou, se vztahy. Lektoři jim umožní pohlédnout na potíže z různých úhlů. Program budou během prodlouženého víkendu zajišťovat primářka jablonecké rehabilitace MUDr. Alena Svárovská, fyzioterapeutka Mgr. Zuzka Koutová a léčitelka Zdenka Štroblová.

Podrobné informace včetně způsobu přihlášení lze získat na telefonním čísle 483 345 811, informace a další kontakty jsou zveřejněny ikona souboruZDE

Vytvořeno 24.9.2015 14:47:43 | přečteno 252x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load