Rekonstrukce vozovky v areálu nemocnice

DSC 2609 – kopie

Tisková zpráva ze dne 16. 11. 2015

Omezení průjezdu i parkování

Začátkem listopadu byly zahájeny práce na opravě povrchu hlavní komunikace v areálu nemocnice. Opraveny a částečně výměny jsou stávající silniční obruby a žlabovky. V tomto týdnu bude povrch vozovky vyfrézován a položen nový povrch. Z těchto důvodů bude provoz více omezen, než v předchozím období. Uzavřena budou některá přilehlá parkoviště, která jsou určena pro zaměstnance. Přesto i veřejnost upozorňujeme na omezení parkování, protože někteří návštěvníci rozdělení parkovacích ploch neakceptují.

Frézování je plánováno na čtvrtek 19. 11. a pátek 20. 11. v úseku od mateřské školy k hlavnímu vjezdu do nemocnice. Provoz bude sice omezen, ale ulice bude v těchto dnech ještě průjezdná. Od čtvrtka 19.11. NELZE PARKOVAT na některých parkovištích pro zaměstnance v areálu nemocnice. Zákaz parkování platí po celou dobu frézování i pokládky povrchu.

Pokládka nového povrchu je plánovaná na tento víkend nebo pondělí 23. 11., podle počasí. V době pokládky povrchu bude silnice zcela uzavřena jak pro pěší, tak automobilovou dopravu. Práce budou zajištěny tak, aby byl umožněn vjezd Zdravotnické záchranné služby, která je o organizaci prací informována. Návštěvníkům nemocnice děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Vytvořeno 16.11.2015 12:19:35 | přečteno 329x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load