Rekonstrukce chirurgické ambulance dokončena

DSCN0986

Tisková zpráva ze dne 27. 5. 2013

Vedle investic do přístrojové a další techniky zajišťuje nemocnice také modernizaci prostor, které směřují nejen k udržení stávající úrovně, ale také k vylepšení komfortu pro pacienty a zlepšení pracovního prostředí pro zaměstnance. Na podzim loňského roku byla zahájena rekonstrukce chirurgických ambulancí včetně prostor čekárny. Rekonstrukce, která byla rozdělena do několika etap, byla ukončena na konci dubna letošního roku. Celkové náklady hrazené z vlastních zdrojů nemocnice činily 2,2 tis. Kč (tedy přes 2 mil. Kč).

Díky rekonstrukci se podařilo rozšířit stávající prostory o jednu ambulanci. „Důvodem byl také zvyšující se počet pacientů, kteří péči chirurgické ambulance i lůžkového oddělení po zrušení chirurgie v Tanvaldu u nás vyhledávají,“ vysvětlil ředitel nemocnice MUDr. Vít Němeček. „Na vyšetřovnách, sálku i sádrovně jsme kromě jiného vyměnili čtyři operační světla a obměnili nábytek. V nedávné době jsme ukončili úpravu recepce, aby bylo lépe zajištěno soukromí pacientů,“ doplnila mluvčí Petra Hybnerová. Upraveny byly také prostory v převlékacích kabinkách. Rekonstrukce probíhala za plného provozu. Denně je na chirurgické ambulanci ošetřeno až 120 pacientů.

Nemocnice i nadále plánuje pokračovat v úpravách jednotlivých oddělení. V létě letošního roku projde rozsáhlejší rekonstrukcí lůžkové oddělení urologie a chirurgie B2, další práce budou provedeny na odděleních ORL a ortopedie. „O omezeních budeme veřejnost informovat prostřednictvím webových stránek nemocnice a médií,“ doplnila informace mluvčí nemocnice Petra Hybnerová.

Ambulance chirurgické ambulance, obrázek se otevře v novém okněRecepce chirurgických ambulancí, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 27.5.2013 9:39:22 - aktualizováno 27.5.2013 18:32:23 | přečteno 209x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load