Nemocnice modernizuje další prostory, rekonstrukce chirurgické ambulance

Tisková zpráva ze dne 13. 9. 2012

Vedle investic do přístrojové a další techniky zajišťuje nemocnice pravidelně modernizaci stávajících prostor, které směřují nejen k udržení stávající úrovně, ale také k vylepšení komfortu pro pacienty.

Přes letošní léto jsme zrekonstruovali jednu část chirurgického lůžkového oddělení, vymalovány jsou všechny pokoje, položeno nové linoleum. Podobnou rekonstrukci prostor jsme v průběhu léta udělali také na oddělení Centra doléčování a rehabilitace v 5. patře jablonecké nemocnice. Na několik dnů bylo z důvodu stavebních prací uzavřeno
i oddělení ARO. Provedena zde byla výměna rozvodů medicinálních plynů a stávající prostory pro izolaci jednoho pacienta přebudovány na 2 izolační pokoje. Oddělení ARO tak získalo jedno lůžko (v současné době 6 lůžek).

„Větší stavební úpravy plánujeme v letošním roce provést v prostorách chirurgické ambulance. Počítáme vedle výměny podlahových krytin a osvětlení s rozšířením stávajících prostor, úpravami převlékacích kabinek pro pacienty
a celkovou modernizací vybavení,“
informoval vedoucí provozního odboru Bc. Daniel Maděra. Tyto práce budou probíhat za provozu, o organizačních opatřeních budeme veřejnost informovat.

Vytvořeno 14.9.2012 15:39:26 | přečteno 190x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load