Projekt Nebojme se trhu práce

Tisková zpráva ze dne 18. 12. 2012

OPVK hor zakladni logolink BAR cz, obrázek se otevře v novém okně

Nemocnice získala dotaci z EU na vzdělávání pro konkurenceschonost

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p. o. získala dotaci na vzdělávání z Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky, je zaměřen na vytvoření nabídky dalšího vzdělávání pro pracovníky ve zdravotnictví v Libereckém kraji. Celková částka činí 4,3 mil. Kč.

Do projektu s názvem „Zvýšení konkurenceschopnosti pracovníků ve zdravotnictví v Libereckém kraji“ (zkráceně „Nebojme se trhu práce“) se zapojí nejen pracovníci jablonecké nemocnice, ale také dalších zařízení v Libereckém kraji, nemocnice Liberec, Jilemnice, OS ČČK a další zájemci. „Projekt jsme zahájili v říjnu 2012 a potrvá do března 2015. Finance použijeme na vytvoření a realizaci vzdělávacích programů v 6ti tematických oblastech, zpracujeme řadu výukových materiálů, vybavíme tři výukové místnosti a zakoupíme odbornou literaturu,“ vysvětlila základní obsah projektu jeho manažerka Bc. Petra Hybnerová. V projektu bude podpořeno minimálně 218 osob, přičemž někteří z nich budou proškoleni jako odborní lektoři a metodici. Aktuální informace jsou zveřejněny jak na stránkách nemocnice (Nebojme se trhu práce – projekt financován z OP VK), také na adrese www.opvk.eu/pracovnicivezdravotnictvi

Oblasti vzdělávání:

  1. Odborná zdravotnická terminologie v Aj a Nj
  2. Počítačová gramotnost
  3. Zdravotnické právo
  4. Ekonomické minimum a finanční gramotnost
  5. Komunikační dovednosti
  6. Duševní hygiena

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.01/04.0020

Tisková konference PROSINEC 2012

Tisková konference v nemocnici

Tisková konference v nemocnici

Jedním z témat tiskové konference v jablonecké nemocnici, která se konala dne 18. 12. 2012, byla také informace o projektu \"Zvýšení konkurenceschopnosti pracovníků ve zdravotnictví v Libereckém kraji\".
 
Tisková konference v nemocnici

Tisková konference v nemocnici

 
Tisková konference v nemocnici

Tisková konference v nemocnici

Tiskové konference se zúčastnili vedle dalších hostů také primátor města Ing. Petr Beitl (vlevo) a náměstek primátora Ing. Miloš Vele (vpravo).
 
 
Vytvořeno 19.12.2012 17:50:46 | přečteno 211x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load