Nemocniční bistro zahájí provoz

P1010388

V nemocnici bude ve středu 10. srpna 2011 zprovozněno nové bistro. Pro pacienty a návštěvníky je k sezení uvnitř třicet míst a venku šestnáct. Do nových prostor se tak přemístil sortiment z kiosku a nabídka je hodně rozšířena. (Tisková zpráva ze dne 4.8.2011)

Služby pro pacienty

Nakoupit zde, vedle čerstvého pečiva, nápojů, cukrovinek a základního sortimentu drogerie, lze také ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, čerstvé saláty, polévky a další teplá jídla. Nechybí ani koutek pro diabetiky, prodej časopisů, denního tisku a jízdenek MHD,“ informovala Iva Vorlíčková z firmy, která bistro provozuje. V prostorách je také malý dětský koutek a televize.

Bistro bude otevřeno ve všední dny, o víkendech i o svátcích po celý den. Ve všední dny od 7:00 do 19:00, v ostatní dny od 8:00 do 18:00 hodin. Tato otvírací doba je pro začátek zkušební a podle zájmu a potřeb zákazníků bude v následujícím období upravena. Aktuální informace jsou zveřejněny na stránkách nemocnice. Do bistra s příjemným posezením vedou dva vchody, jeden zvenku u hlavního vchodu a další je uvnitř na hlavní chodbě vedoucí k interně.

Nemocniční bistro zahájí provoz ve středu 10.8. V tomto dni bude z důvodu slavnostního otevření bistra dopolední provoz posunut a pro veřejnost se dveře otevřou v 10:00 hodin.
V tento den si budou moci zákazníci veškeré jídlo a pití zakoupit se slevou 50%.

„V letošním roce plánujeme, že zkušebně napojíme do prostor bistra elektronickou tabuli, která upozorní čekající pacienty, že se blíží jejich vyšetření. Pacient si před tím vyzvedne v příslušné čekárně pořadový lístek a bude moci strávit čas v prostorách nemocničního bistra. Této novinky se zatím dočkají pacienti urologické ambulance a pokud se systém osvědčí, zavedeme ho i na další oddělení,“ doplnila nové služby nemocnice tisková mluvčí Petra Hybnerová.

Prostory bistra jsou vybudovány vedle hlavního vchodu, využito bylo volného venkovního prostoru a dvou místností nemocnice. Stavba byla postavena v režii města Jablonec nad Nisou za přispění Libereckého kraje. Prostory jsou pronajaty firmě Pekárna Šumava, a.s., jež zajistila kompletní vybavení interiéru
 technologie.

„Věříme, že pěkné prostředí zpříjemní pacientům dobu, kterou musí v nemocnici strávit. Tato služba v naší nemocnici chyběla a jsme rádi, že se nám ji podařilo zajistit,“ řekl Vít Němeček, ředitel nemocnice.

Vytvořeno 5.8.2011 11:05:00 | přečteno 1429x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load