Přáníčka pro pacienty od dětí ze ZŠ Mozartova

Tisková zpráva ze dne 16.12.2010

Stalo se již tradicí, že pacienti oddělení Centra doléčování a rehabilitace dostanou k vánocům vlastnoručně vyrobené přáníčko od dětí z družiny ze základní školy v Mozartově ulici.

„Víme, že tito pacienti většinou zůstávají přes vánoční svátky v nemocnici, a tak jsem rádi, že jim alespoň touto malou formou můžeme udělat radost“, řekla Alena Jarošová, vychovatelka ze školy.

Oddělení centra doléčování a rehabilitace má celkem 67 lůžek, z toho 37 jich je v Tanvaldu. Většina lůžek zůstává skutečně i přes vánoční svátky obsazena především staršími lidmi. „Snažíme se sice vánoční atmosféru v nemocnici alespoň trochu v rámci možností vytvořit, ale vánoce doma v rodinném kruhu to nenahradí,“ doplnila Petra Krajinová, tisková mluvčí nemocnice.

Vytvořeno 18.12.2010 16:56:01 | přečteno 82x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA