Výstavka MŠ Jablůňka

Ve čtvrtek 5.3. budou od 10 hodin instalovat ve vestibulu nemocnice před kaplí paní učitelky výstavku prací dětí a rodičů z mateřské školky ve Hřbitovní ulici.

Práce dětí a rodičů z MŠ Jablůňka v jablonecké nemocnici

V letošním školním roce 2008/2009 vyhlásili výtvarnou celoroční hru „ Mámo, táto, budeme si hrát“. Této hry se dobrovolně zúčastňují děti a jejich rodiče. Společně pak plní úkoly podle vyhlášených témat. Těch je celkem pět, každé dva měsíce jedno. Technika zpracování a výběr použitého materiálu záleží na volbě zúčastněných rodin. Děti a rodiče již zpracovali tři témata: „ Podzimníček“, „ Čas vánoc“ a „ Zimní radovánky“.Jejich nápadité výtvory byly vystaveny nejdříve v MŠ a poté ve vestibulu jablonecké radnice. Dalším místem je právě jablonecká nemocnice. Letos je v celoroční hře čekají ještě dvě témata, „ Čarodějnice“ a získání vstupenky z rodinného výletu. Vyhodnocení celé akce této mateřské školy proběhne ke konci školního roku při Slavnostech letního slunovratu. Zde budou rodiny vyhlášeny a odměněny ty, které splnily všechny úkoly.

V jablonecké nemocnici budou vystaveny práce s tématikou „ Zimní radovánky“ a návštěvníci si je mohou prohlédnout u vodotrysku minimálně po dobu měsíce března.

Vytvořeno 13.3.2009 8:56:13 | přečteno 312x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load