Nadváha s rozhledem

Tisková zpráva ze dne 7.2.2007

Nemocnice pořádá opět akci „Nadváha s rozhledem“

Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny (rehabilitace) jablonecké nemocnice pořádá již podruhé čtyřdenní rekreační a vzdělávací pobyt „Nadváha s rozhledem“. Poprvé pořádalo oddělení tuto akci již v loňském roce, ale pro nedostačující počet zájemců se akce nemohla uskutečnit. Lékaři a zdravotníci se touto akcí snaží podpořit zdravý životní styl s pohybem a vyváženou stravou, což vede k menším zdravotním problémům.

Na programu jsou odborné přednášky se zaměřením na problematiku obezity a hlavně o tom, co pro sebe lze udělat (stravování, pohybový režim, psychoterapie, alternativní metody - fytoterapie, homeopatie, akupunktura, půsty). Pro účastníky jsou připraveny sportovní aktivity vedené fyzioterapeuty (cvičení různých typů, možnost vytvoření individuálního cvičebního plánu, vycházky, běžky). Součástí programu bude také prezentace a možnost vyzkoušení chůze s holemi tzv.“Nordic Walking“. Plná penze bude pro účastníky zajištěna formou ukázek různých typů dietního stravování.

Akce se koná v termínu 22. - 25. března na horské chatě v Krkonoších a je určena všem, kteří si chtějí odpočinout, zároveň se něco dozvědět a něco pro sebe udělat. Bližší informace získají zájemci zde Nadváha s rozhledem nebo na recepci rehabilitačního oddělení 483 345 811.

Vytvořeno 7.2.2007 13:44:59 | přečteno 279x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load