Porodnost stoupá

V jablonecké porodnici stále stoupá porodnost. Podle dnešních aktuálních informací se v jablonecké porodnici narodilo již o 45 dětí více než za stejné období v loňském roce, a to i přesto, že oddělení bylo z důvodu malování 14 dnů uzavřené.

Porodnost 2007 Postýlky novorozenců, obrázek se otevře v novém okně

• Leden - 99
  • Únor - 89
  • Březen - 71
  • Duben - 81
  • Květen - 82 (k 28.5. 2007, 11:00 hodin)
  • Dvojčata 2007 - 7 x
    * Rodí se více kluků

Oddělení porodnice je zaplněné, ale jablonecká nemocnice je stále schopna rodičky přijímat. Jenom pro měsíc červen je v tuto chvíli sepsáno 100 porodopisů, z čehož se dá předpokládat, jak vysoká porodnost v tomto měsíci bude.

Těšíme se na miminko

Akce „Těšíme se na miminko“, kterou dvakrát do roka nemocnice připravuje, se opět uskuteční 9. října v kapli jablonecké nemocnice. Na tuto akci není třeba se předem přihlašovat, pouze stačí sledovat aktuální informace na webu.

Změna režimu návštěv na oddělení šestinedělí

Od dubna letošního roku došlo ke změně režimu návštěv na šestinedělí (porodnice). K této změně bylo přistoupeno z důvodu většího zajištění soukromí maminek - klid na odpočinek, kojení.

Návštěvy jsou povoleny v prostoru vstupní haly a na jídelně v době:
14:30 - 16:30 a od 18:00 - 20:00 hodin

Návštěvy na pokoji jsou možné ve výjimečném případě u ležící pacientky na omezenou dobu a v omezeném počtu lidí. Tuto návštěvu je nutné domluvit předem se sloužící sestrou.

Vytvořeno 28.5.2007 16:58:35 | přečteno 66x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA