Soutěž pro generátor

Tisková zpráva ze dne 18.3.2007

Soutěžní klání pro zakoupení radiofrekvenčního generátoru

Show plná napětí, hudby a zábavy se uskuteční 21. dubna 2007 v liberecké Tip sport aréně a v přímém přenosu od 20 hodin na ČT1. V pořadu vystoupí sportovní hvězdy a známé osobnosti Libereckého kraje. Soutěžit zde budou družstva z Liberce a Jablonce n. N. Diváci i přímí účastníci zábavného televizního klání budou moci svými dárcovskými SMS podpořit jedno či druhé družstvo. Výtěžek soutěže bude určen na dobročinné účely.

Show plná napětí, hudby a zábavy se uskuteční 21. dubna 2007 v liberecké Tip sport aréně a v přímém přenosu od 20 hodin na ČT1. V pořadu vystoupí sportovní hvězdy a známé osobnosti Libereckého kraje. Moderovat bude Mahulena Bočanová a Jaromír Bosák a soutěžit zde budou družstva z Liberce a Jablonce n. N. Diváci i přímí Jehly, obrázek se otevře v novém okněúčastníci zábavného televizního klání budou moci svými dárcovskými SMS podpořit jedno či druhé družstvo. Výtěžek soutěže bude určen na dobročinné účely.

Unikátní operace ledvin, Operace křečových žil

Příznivci Jablonce budou soutěžit o tzv. radiofrekvenční generátor pro jabloneckou nemocnici. Jedná se o přístroj v hodnotě kolem půl milionu korun. Diváci mohli nedávno sledovat jeho použití v televizi, když tým jabloneckých lékařů urologického oddělení pod vedením primáře MUDr. Jaroslava Všetičky odstraňoval nádor z ledvin. Tento přístroj lze použít i pro řadu dalších operací, v jablonecké nemocnici s ním pracuje také primář chirurgie MUDr. Michael Vraný. Vstupenky v hodnotě pouhých 50 Kč budou k dostání v síti TICKETPRO, v Jablonci v recepci Eurocentra. Podrobnosti naleznete na http://www.mestojablonec.cz

VÝZVA ČESKÉ TELEVIZE ZDE

Tisková zpráva ze dne 6.4.2007

Vytvořeno 18.3.2007 9:56:43 - aktualizováno 30.3.2007 12:18:10 | přečteno 373x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load