O nemocech na našich stránkách

Tisková zpráva ze dne 28.6.2006

Na webových stránkách nemocnice jsme zveřejnili novou sekci s názvem "O nemocech". Postupně zde umisťujeme informace o některých častých nemocech, způsobech jejich léčby a možností prevence. O nemocech
V současné době zde mohou návštěvníci webu nemocnice najít 10 popisů různých diagnóz, např. inkontinence, močových kamenů či novorozenecké žloutenky. Chybět nebudou ani popisy některých onemocnění z oblasti ORL, ortopedie, gastroenterologie a dalších. Texty jsou také postupně doplňovány ilustračními obrázky. Chceme tak sdělit pacientům co nejvíce informací, které mohou při svém onemocnění potřebovat a dalším lidem ukázat možnosti prevence. Informace na webu však nemohou nahradit osobní kontakt z lékařským personálem, ale jsou doplňkem, který může pomoci při komunikaci mezi lékařem a pacientem.
Nové webové stránky nemocnice byly zveřejněny na konci října loňského roku a během letošního července dosáhnou 50 000 přístupů. Průměrná denní návštěvnost je 230 přístupů a nejvyšší byla zatím zaznamenána v nedávné době (22. června) - 589 přístupů. Z informací o jednotlivých oddělení jsou nejvíce navštěvovány sekce gynekologie, chirurgie a gastroenterologie. Novinkou webových stránek bude nový telefonní seznam s možností vyhledávání podle jednotlivých kategorií.
Vytvořeno 28.6.2006 16:39:50 | přečteno 212x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load