Nové webové stránky zveřejněny čtrnáct dnů

Tisková zpráva ze dne 10.11.2005

Nové webové stránky nemocnice jsou zveřejněny přes 14 dnů. Od té doby se ke dni 9. listopadu na ně podívalo 1 412 návštěvníků. V současné době jsou nejvíce navštěvované oblasti Informace pro pacienty, chirurgické a gynekologicko porodnické oddělení, ARO, interna či fotogalerie ze Dne otevřených dveří. Návštěvníci stránek se také zajímají o ceník služeb či informace ke zřízení elektronické zdravotní knížky.

Návštěvníci mají možnost sdělit svůj názor s novými stránkami prostřednictvím ankety. Dosud jich hlasovalo 200. Velmi spokojeno je zatím 48% hlasů, 24% spokojeno není a zbývajících 28% hlasovalo pro možnost, že stále je co zlepšovat.

Podoba nových webových stránek a rozsah informací není zdaleka ještě konečný a skutečně je stále co zlepšovat. Internetová prezentace je postupně doplňována o další materiály. Zveřejněna byla např. fotogalerie z oddělení Centra doléčování a rehabilitace v Tanvaldu, doplněny byly informace a fotografie z operačních sálů a sterilizace. Na stránkách najdou nově návštěvníci přehled vzdělávacích akcí pro zdravotníky. Průběžně se doplňují také informace z jednotlivých oddělení.

Na webu jsou zveřejňovány aktuality z nemocnice, které si po registraci na úvodní stránce mohou zájemci nechat zasílat na svůj e-mail. Při vyhledávání určité problematiky je vhodné využít vyhledávače.

Vytvořeno 10.11.2005 14:34:12 | přečteno 318x | Mgr. Petra Hybnerová, MBA
load