Služby stravování pro externí firmy

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o., poskytuje služby v oblasti stravování i pro širokou veřejnost.

Informace pro externí zákazníky(firmy).

Zákazníkům zaručujeme fungující komunikaci po celou dobu spolupráce a vstřícný přístup.
Kuchaři
našeho stravovacího zařízení pro Vás připraví chutná  jídla, dle výběru z našeho jídelního lístku od pondělí až neděle.

Stravovací služby:

• Připravíme a zajistíme kompletní stravovací služby pro vaše zaměstnance.
  • Zákazníkům zaručujeme vstřícný a příjemný přístup obsluhujícího personálu.
  • Stravovací  provoz  připravuje denně teplou čerstvou stravu  pro  zaměstnance nemocnice, pacienty, veřejnost a firmy.

• Firemní restaurace nabízí posezení v příjemném a klidném  prostředí.

• Pořádáme marketingové akce, dny národních kuchyní, tradiční hody a oslavy svátků apod..

• Připravujeme: 2x standard , 1x RACIO (bezmasé), 1x výběrové jídlo ,2 druhy polévek, teplá zelenina nebo zeleninové saláty na váhu

•  V  - Út + Čt - připravujeme na objednávku  - STUDENÝ ZELENINOVÝ TALÍŘ  jako nadstandardní jídlo dle nabídky
  • Z toho 1 jídlo má bezlepkovou úpravu (v jídelníčku je označeno žlutou barvou)
  • Připravíme pro Vás občerstvení na školení, semináře, rauty, svatby, výročí.

• Přepravy stravy probíhá: v termoobalech na teplou stravu, jednorázových obalech na teplou stravu.

Platba obědů a služeb:
  • Vkladem hotovosti na účet, (založní účtu na Vaše jméno), pohodlný nákup oběda.

• Stravenkové poukazy, šeky, jídelní kupóny – Ticket Restaurant, Gastro Pass, CHégue Dejenúer.

• Fakturou na základě smluvního vztahu nebo hotovostní platbou.

• Zákazníci platící v hotovosti si mohou na pokladně v restauraci  založit osobní účet na své jméno a vložit si na účet finanční prostředky.

• Také je možné si zakoupit čip v hodnotě 100,00Kč (vratná kauce) a vložit si finanční obnos a libovolně si k nám zajít na oběd.

• Z částky vložené pod Vašim jménem Vám bude odečtena úhrada stravy odebraná na zaměstnanecké jídelně až do úplného vyčerpání.

Fotogalerie s ukázkami NÍŽE

Nabídka stravování pro zákazníky

Hlavní jídlo - vzor

Sladké, nebo bezmasé jídlo - vzor